Stoltzekleiven Opp 2010: Klassevis resultatliste
Gutter 10-11 år ( 25 resultater)
Gutter 12-14 år (Vunnet av Gustav Iden - 09:33. 127 resultater)
Gutter 15-17 år (Vunnet av Gjøran Tefre - 09:19. 126 resultater)
Jenter 10-11 år ( 12 resultater)
Jenter 12-14 år (Vunnet av Helene Solheim - 12:31. 76 resultater)
Jenter 15-17 år (Vunnet av Synne Visnes - 11:17. 43 resultater)
Kvinner 18-34 år (Vunnet av Mari Fasting - 10:29. 396 resultater)
Kvinner 35-39 år (Vunnet av Elin Steinsbø Fylkesnes - 11:24. 185 resultater)
Kvinner 40-44 år (Vunnet av Kirsten Marathon Melkevik - 11:11. 204 resultater)
Kvinner 45-49 år (Vunnet av Camilla Grieg - 12:28. 153 resultater)
Kvinner 50-54 år (Vunnet av Marit Nipen - 12:26. 80 resultater)
Kvinner 55-59 år (Vunnet av Åsta Hansen - 13:18. 28 resultater)
Kvinner 60-64 år (Vunnet av Sigrun Molland - 14:21. 29 resultater)
Kvinner 65-69 år (Vunnet av Liv Astrid Losnegaard - 13:19. 11 resultater)
Kvinner 70-74 år (Vunnet av Elsa Svendal - 19:49. 3 resultater)
Kvinner 75-79 år (Vunnet av Ragnhild Hanstvedt - 29:19. 1 resultater)
Menn 18-34 år (Vunnet av Thorbjørn Ludvigsen - 08:22. 833 resultater)
Menn 35-39 år (Vunnet av Mats Mjøs Andersen - 08:56. 398 resultater)
Menn 40-44 år (Vunnet av Kristen Skjeldal - 09:22. 395 resultater)
Menn 45-49 år (Vunnet av Brynjulf Vonen - 10:11. 352 resultater)
Menn 50-54 år (Vunnet av Arild Røen - 10:49. 234 resultater)
Menn 55-59 år (Vunnet av Ove Bernes - 11:28. 125 resultater)
Menn 60-64 år (Vunnet av John Arild Andersen - 10:12. 58 resultater)
Menn 65-69 år (Vunnet av Rolf Johannessen - 13:28. 30 resultater)
Menn 70-74 år (Vunnet av Svein Raa - 14:56. 13 resultater)
Menn 75-79 år (Vunnet av Alf Berland - 13:51. 4 resultater)
Menn 80-84 år (Vunnet av Arne Rasmussen - 22:28. 1 resultater)
Pluss 90kg (Vunnet av jonas prestmo - 09:36. 100 resultater)
Stoltzekleiven Opp 2010: Gutter 10-11 år
.
|
Lasse Høgh Ekerhovd
|
11:16
|
Nilskløyvo
|
.
|
Egil Furnes
|
13:43
|
Baune
|
.
|
Erlend Ersland
|
18:12
|
-
|
.
|
Henrik Ottesen
|
18:06
|
Varegg IL
|
.
|
Victor Høgheim
|
13:55
|
-
|
.
|
Torbjørn Grande
|
13:29
|
Minde IL
|
.
|
Håvard Hjelmeland
|
13:16
|
Petter Tresselt
|
.
|
Christian Dahle Lie
|
13:50
|
Askøy Distribusjon, Posten Nor
|
.
|
Gard Østensen
|
14:19
|
Kråkenes IL
|
.
|
Loddengaard Trym
|
16:48
|
-
|
.
|
Henrik Ramstad
|
17:11
|
-
|
.
|
Sigve Austevoll
|
14:09
|
Kalandseid IL
|
.
|
Rune Solberg
|
20:22
|
-
|
.
|
Ole-Henrik Strønen
|
15:01
|
Team Oline
|
.
|
johannes steinsbø fylkesnes
|
13:29
|
Bremnes IL
|
.
|
Joar Scot Haavik
|
14:01
|
Mathopen IL
|
.
|
Brage Leivestad
|
14:07
|
-
|
.
|
Haakon Rekve
|
14:30
|
Per Indredavik (BFG-Fana)
|
.
|
Magnus Njølstad Vonen
|
11:04
|
Varegg IL
|
.
|
Kristian Rykkje
|
15:51
|
Fana IL Orientering
|
.
|
Sivert Saggau
|
13:53
|
Landkreditt Finans As
|
.
|
Knut Haukeland
|
15:15
|
Bergen Turnforening
|
.
|
Fabian Filip Rimestad
|
13:29
|
Bergen Turnforening
|
.
|
Johannes Telle
|
11:53
|
Varegg IL
|
.
|
Henrik Geitle
|
15:42
|
Varegg IL
|
Chia sẻ với bạn bè của bạn: |